LOGIN

  

Regjistrohu

Rekupero Password


Foto

Galleria :
fotoNewsletter


Mund tė regjistrohesh ose tė fshihesh

Njoftime

Programet Orientuese te MSH-se 2015
Programet orientuese te MSH-se 2015
mė 27-01-2015 [08:52]


UDHEZIM PER MATUREN SHTETERORE 2015
UDHEZIM PER ZHVILLIMIN E PROVIMEVE TE MATURES... vazhdo lexo a leggere la news: UDHEZIM PER MATUREN SHTETERORE 2015>>
mė 14-01-2015 [13:22]


Shtyrje konkurimi

mė 19-12-2014 [13:18]


Njoftim per Testimin
Njoftim per Testimin Mėsues pėr Shqipėrinė ... vazhdo lexo a leggere la news: Njoftim per Testimin >>
mė 06-12-2014 [15:57]


Konkurs per drejtues
Konkurs per drejtues te institucioneve... vazhdo lexo a leggere la news: Konkurs per drejtues>>
mė 05-12-2014 [19:03]


.

Ne linje

Hyrje gjithsejt:1817

faq.vizituar:6779

Hyrje sot 0

Faqe sot 0


Perdorues regj: 26

I fundit: Elertmarku
13-01-2015 [16:49]


Perdorues Online:1
Anonim: 1
Te Regjist:0

* *
1. Qëllimi i kësaj  rregulloreje është  përcaktimi i rregullave dhe i detyrave të organizimit , funksionimit të brendshëm dhe marrëdhëniet ndërmjet niveleve të Lexo te gjithė Kjo Strategji mbeshtetet ne dokumentin "Strategjia Kombetare e Zhvillimit te Arsimit Parauniversitar 2004-2015" si strategji makro, por ne kemi pershtatur strategjite mikro te rrethit tone Lexo te gjithė
*


*
*


Nė kalendarin e paraqitur djathtas janė vėnė me ngjyrė tė verdhė eventet dhe njoftimet dhe me ngjyrė tė kuqe data e sotme .Nėse klikon mbi daten tė dėrgon tek eventi apo njoftimi
*

sot: 31/01/2015

« Janar 2015 »
Ma Me En Pr Sh Di
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31*
*
1. Ne nje botė globale te orjentuar pėrhere e me shumė per nga teknologjia, te kuptuarit, pėrdorimi dhe kultura e teknologjive te informacionit Lexo te gjithė Investime ne institucionet arsimore Investimet nė infastrukturėn shkollore janė njė nga prioritetet mė tė rėndėshshme.Investimet janė realizuar ne infrastrukturėn shkollore nė Lexo te gjithė


fredvoci
COMBI

Karta PEET pėrdoret vetėm nga mėsuesit dhe nxirret nė castin kur mėsuesi vazhdo
eTwinning komuniteti pėr shkollat nė Evropė


Si pjesė e integrimit nė programin Europian Erasmus+, pėr Edukimin, Trajnimin, Rininė dhe Sportet, Ministria e Arsimit dhe Sportit ka pėrfituar njė grant, duke u bėrė nė kėtė mėnyrė aktualisht partnere e e-Twinning – Komuniteti online i shkollave nė mbarė... Vazhdo lexoje tė plotė
*

"Edukimi është një zjarr shëndritës, jo një enë që mbushet." ~Sokrati
autori Webmaster