LOGIN

  

Regjistrohu

Rekupero Password


Foto

Galleria :
fotoNewsletter


Mund tė regjistrohesh ose tė fshihesh

Njoftime

Formulari A1 dhe A1Z dhe Udhėzimet pėr plotėsimin e tyre
Formulari A1 dhe A1Z dhe Udhėzimet pėr... vazhdo lexo a leggere la news: Formulari A1 dhe A1Z dhe Udhėzimet pėr plotėsimin e tyre>>
mė 25-02-2015 [19:13]


Rregullore e MSH-se 2015
Rregullore e MSH-se 2015 shkarko materjalin... vazhdo lexo a leggere la news: Rregullore e MSH-se 2015>>
mė 13-02-2015 [13:17]


Udhezim Per kualifikimin e mesuesve
Udhezim Per kualifikimin e mesuesveshkarko... vazhdo lexo a leggere la news: Udhezim Per kualifikimin e mesuesve>>
mė 13-02-2015 [13:07]


Programet Orientuese te MSH-se 2015
Programet orientuese te MSH-se 2015
mė 27-01-2015 [08:52]


UDHEZIM PER MATUREN SHTETERORE 2015
UDHEZIM PER ZHVILLIMIN E PROVIMEVE TE MATURES... vazhdo lexo a leggere la news: UDHEZIM PER MATUREN SHTETERORE 2015>>
mė 14-01-2015 [13:22]


.

Ne linje

Hyrje gjithsejt:2315

faq.vizituar:8545

Hyrje sot 12

Faqe sot 45


Perdorues regj: 26

I fundit: Elertmarku
13-01-2015 [16:49]


Perdorues Online:1
Anonim: 1
Te Regjist:0

* *
1. Qëllimi i kësaj  rregulloreje është  përcaktimi i rregullave dhe i detyrave të organizimit , funksionimit të brendshëm dhe marrëdhëniet ndërmjet niveleve të Lexo te gjithė Kjo Strategji mbeshtetet ne dokumentin "Strategjia Kombetare e Zhvillimit te Arsimit Parauniversitar 2004-2015" si strategji makro, por ne kemi pershtatur strategjite mikro te rrethit tone Lexo te gjithė
*


*
*


Nė kalendarin e paraqitur djathtas janė vėnė me ngjyrė tė verdhė eventet dhe njoftimet dhe me ngjyrė tė kuqe data e sotme .Nėse klikon mbi daten tė dėrgon tek eventi apo njoftimi
*

sot: 03/03/2015

« Mars 2015 »
Ma Me En Pr Sh Di
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31*
*
1. Ne nje botė globale te orjentuar pėrhere e me shumė per nga teknologjia, te kuptuarit, pėrdorimi dhe kultura e teknologjive te informacionit Lexo te gjithė Investime ne institucionet arsimore Investimet nė infastrukturėn shkollore janė njė nga prioritetet mė tė rėndėshshme.Investimet janė realizuar ne infrastrukturėn shkollore nė Lexo te gjithė


fredvoci
COMBI

Karta PEET pėrdoret vetėm nga mėsuesit dhe nxirret nė castin kur mėsuesi vazhdo
eTwinning komuniteti pėr shkollat nė Evropė


Si pjesė e integrimit nė programin Europian Erasmus+, pėr Edukimin, Trajnimin, Rininė dhe Sportet, Ministria e Arsimit dhe Sportit ka pėrfituar njė grant, duke u bėrė nė kėtė mėnyrė aktualisht partnere e e-Twinning – Komuniteti online i shkollave nė mbarė... Vazhdo lexoje tė plotė
*

Sikur te takoheshim me vetveten sy me sy,
do te putheshim apo kishim per tu peshty?
Azem Shkreli
autori Webmaster