LOGIN

  

Regjistrohu

Rekupero Password


Foto

Galleria :
fotoNewsletter


Mund t regjistrohesh ose t fshihesh

Njoftime

Kofientet e lendeve me zgjedhje
Kofientet e lendeve me zgjedhje te MSH-se 2015
m 10-03-2015 [10:27]


Kofientet e lendeve me zgjedhje
Kofientet e lendeve me zgjedhje te MSH-se 2015
m 10-03-2015 [10:27]


Formulari A1 dhe A1Z dhe Udhzimet pr plotsimin e tyre
Formulari A1 dhe A1Z dhe Udhzimet pr... vazhdo lexo a leggere la news: Formulari A1 dhe A1Z dhe Udhzimet pr plotsimin e tyre>>
m 25-02-2015 [19:13]


Rregullore e MSH-se 2015
Rregullore e MSH-se 2015 shkarko materjalin... vazhdo lexo a leggere la news: Rregullore e MSH-se 2015>>
m 13-02-2015 [13:17]


Udhezim Per kualifikimin e mesuesve
Udhezim Per kualifikimin e mesuesveshkarko... vazhdo lexo a leggere la news: Udhezim Per kualifikimin e mesuesve>>
m 13-02-2015 [13:07]


.

Ne linje

Hyrje gjithsejt:19429

faq.vizituar:41078

Hyrje sot 1

Faqe sot 1


Perdorues Online:1
Anonim: 1
Te Regjist:0


zoom

eTwinning komuniteti pr shkollat n EvropSi pjes e integrimit n programin Europian Erasmus+, pr Edukimin, Trajnimin, Rinin dhe Sportet, Ministria e Arsimit dhe Sportit ka prfituar nj grant, duke u br n kt mnyr aktualisht partnere e e-Twinning Komuniteti online i shkollave n mbar Europn.

eTwinning promovon bashkpunimin e shkollave n Evrop nprmjet prdorimit t Teknologjive t Informacionit dhe Komunikimit duke ofruar mbshtetje, mjete dhe shrbime pr shkollat.

Portali eTwinning (www.etwinning.net) prfaqson nj platforme unike t bashkveprimit t msuesve n projekte nxitse dhe inovatore. Portali nxit nxnsit, msuesit dhe drejtuesit e shkollave, t krijojn projekte, t shkmbejn ide dhe t perhapin praktikat m t mira ndrmjet tyre, duke ndjer t jen pjes e komunitetit me nxits n Europ.

I krijuar n vitin 2005 si veprimi kryesor i Programit t Msimit Elektronik t Komisionit Evropian, eTwinning numron sot n gjith kontinentin Evropian 269,593 msues dhe 128,352 shkolla q zhvillojn projekte bashkpunuese dhe ndajn ide.

MAS fton msuesit te antarsohen n komunitetin online e-Twinning dhe t jen pjes aktive e ktij progami.

Publikuar del: 04-05-2013
n kategorin News


 Lista 


Shto komentin tnd

Autori:


Komento:

ciao.gif lover.gif oho.gif s2.gif cry.gif prof.gif bleh.gif no.gif dunno.gif gathering.gif notworthy.gif gezuar.gif blahbla.gif zzsoft.gif docet.gif ranting2.gif s.gif pianto.gif sleep_1.gif confused.gif

Vendos kodin e mposhtm:

[protezione SPAM]


       Shko tek njoftimet

Lista e pergjithshme