LOGIN

  

Regjistrohu

Rekupero Password


Foto

Galleria :
fotoNewsletter


Mund tė regjistrohesh ose tė fshihesh

Njoftime

Njoftim per Testimin
Njoftim per Testimin Mėsues pėr Shqipėrinė ... vazhdo lexo a leggere la news: Njoftim per Testimin >>
mė 06-12-2014 [15:57]


Konkurs per drejtues
Konkurs per drejtues te institucioneve... vazhdo lexo a leggere la news: Konkurs per drejtues>>
mė 05-12-2014 [19:03]


Njoftim per vende te lira pune
                    ZYRA... vazhdo lexo a leggere la news: Njoftim per vende te lira pune >>
mė 16-10-2014 [18:45]


Njoftim per vende te lira
                    ZYRA... vazhdo lexo a leggere la news: Njoftim per vende te lira>>
mė 13-10-2014 [21:32]


Udhezimi nr 23 date 08.08.2014

mė 29-08-2014 [18:04]


.

Ne linje

Hyrje gjithsejt:1412

faq.vizituar:5594

Hyrje sot 5

Faqe sot 13


Perdorues regj: 25

I fundit: Oreola
24-11-2014 [16:23]


Perdorues Online:1
Anonim: 1
Te Regjist:0

* *
1. Qëllimi i kësaj  rregulloreje është  përcaktimi i rregullave dhe i detyrave të organizimit , funksionimit të brendshëm dhe marrëdhëniet ndërmjet niveleve të Lexo te gjithė Kjo Strategji mbeshtetet ne dokumentin "Strategjia Kombetare e Zhvillimit te Arsimit Parauniversitar 2004-2015" si strategji makro, por ne kemi pershtatur strategjite mikro te rrethit tone Lexo te gjithė
*


*
*


Nė kalendarin e paraqitur djathtas janė vėnė me ngjyrė tė verdhė eventet dhe njoftimet dhe me ngjyrė tė kuqe data e sotme .Nėse klikon mbi daten tė dėrgon tek eventi apo njoftimi
*

sot: 18/12/2014

« Dhjetor 2014 »
Ma Me En Pr Sh Di
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31*
*
1. Ne nje botė globale te orjentuar pėrhere e me shumė per nga teknologjia, te kuptuarit, pėrdorimi dhe kultura e teknologjive te informacionit Lexo te gjithė Investime ne institucionet arsimore Investimet nė infastrukturėn shkollore janė njė nga prioritetet mė tė rėndėshshme.Investimet janė realizuar ne infrastrukturėn shkollore nė Lexo te gjithė


fredvoci
COMBI

Karta PEET pėrdoret vetėm nga mėsuesit dhe nxirret nė castin kur mėsuesi vazhdo
eTwinning komuniteti pėr shkollat nė Evropė


Si pjesė e integrimit nė programin Europian Erasmus+, pėr Edukimin, Trajnimin, Rininė dhe Sportet, Ministria e Arsimit dhe Sportit ka pėrfituar njė grant, duke u bėrė nė kėtė mėnyrė aktualisht partnere e e-Twinning – Komuniteti online i shkollave nė mbarė... Vazhdo lexoje tė plotė
*

Ai është inteligjent por per te reaguar ne menyre inteligjente veç inteligjenca nuk mjafton.
(Fedor Dostoevskij)
autori Admin